Yhteystiedot

Yhteystiedot

Isojoen Saha Oy
Teollisuustie 8
64900 Isojoki

Puh.  06 220 4400


HALLINTO

Johannes Hakamäki, hallituksen puheenjohtaja


Esa Hakamäki, toimitusjohtaja
GSM 040 5486 040
Puh. 06 220 4413
esa.hakamaki@isojoensaha.fi

Heli Juhala, talouspäällikkö
GSM 040 741 8205
Puh. 06 220 4441
heli.juhala@isojoensaha.fi

Anna Maunula, taloussihteeri
Puh. 06 220 4416
anna.maunula@isojoensaha.fi

Maarit Hakamäki, koordinaattori
Puh. 06 220 4432
maarit.hakamaki@isojoensaha.fi


METSÄOSASTO

Mikko Peltoniemi, metsäpäällikkö
GSM 0400 727 724
Puh. 06-220 4443
mikko.peltoniemi@isojoensaha.fi

Harri Salomäki, korjuuesimies
GSM 040 844 7764
Puh. 06-220 4431
harri.salomaki@isojoensaha.fi

Jere Luhtala, hankintaesimies
GSM 040 548 6771
Puh. 06-220 4415
jere.luhtala@isojoensaha.fi

Tommi Ylinen-Luopa, hankintaesimies
GSM 044 333 7200
Puh. 06-220 4400
tommi.ylinen-luopa@isojoensaha.fi 

Mika Aro, hankintaesimies
GSM 0400 717 140
Puh. 06-220 4400
mika.aro@isojoensaha.fi

 

TUOTANTO

Reijo Mikkola, tuotepäällikkö
GSM 040 548 6383
Puh. 06 220 4442
reijo.mikkola@isojoensaha.fi

Ari Kytömäki, työnjohto
GSM 050 325 3632

Teemu Latvajärvi,  jälkikäsittelyn esimies/laadunvalvonta
GSM 040 7031 587
Puh. 06 220 4400
teemu.latvajarvi@isojoensaha.fi   

MYYNTI JA MARKKINOINTI   

Kotimaan myynti
Markku Hakamäki
GSM 040 548 6039
Puh. 06 220 4414
markku.hakamaki@isojoensaha.fi

Vientimyynti
Timo Seilo
GSM 0500 233 333

timo@seilo.fi

Janet Haavisto, myyntisihteeri vienti
Puh. 06 220 4411
janet.haavisto@isojoensaha.fi

Kirsi Ylipaasto, myyntisihteeri kotimaa
Puh. 06 220 4432
kirsi.ylipaasto@isojoensaha.fi 

Karita Villamo, vientisihteeri Eurooppa
Puh. 06 220 4412
karita.villamo@isojoensaha.fi

Yhteistyökumppanit

Isojoen Lämpö Oy
Teollisuustie 1
64900 Isojoki
Valter Enqvist, toimitusjohtaja
GSM 0400 721 348
Fax 06 263 1317

ISOJOEN SAHA OY

Teollisuustie 8
64900 Isojoki
PUH. (06) 220 4400

Yhteystiedot